🤙 HĽADÁME NOVÚ POSILU DO NÁŠHO TÍMU 💪

(trénera/trénerku)

Ako ste si mohli všimnúť, aktuálne budujeme naše nové pohybové centrum, kde budeme poskytovať trénerské a fyzio služby ešte na vyššej úrovni ako doposiaľ.

Tým vznikol priestor a možnosť na nábor ďalšieho člena/členku do nášho tímu Človek 2.0. Máme teda otvorené brány možno práve pre Teba.
Ale vstup cez tieto brány do našej družiny nebude úplne jednoduchý.

Nakoľko si sami zakladáme na kvalite, precíznosti, disciplíne a neustálom zlepšovaní sa, máme určité požiadavky na schopnosti a vlastnosti (vedomostné, pohybové aj osobnostné) uchádzača v rámci nášho výberového konania.

Tie sú nasledovné:

– dostatočná úroveň kvalifikácie (prostredníctvom vysokej školy alebo certifikovaných kurzov)

– precízne zvládnutie základných pohybových vzorov (ale toto veríme, že musí byť každému jasné)

– základné silové cvičenia

– bude pre nás veľké plus, ak budeš v nejakých pohybových schopnostiach výnimočný

Hľadáme človeka, ktorý nie len hovorí o zdravom životnom štýle, ale ním aj žije. Osobnosť, ktorá má chuť sa vzdelávať, rozvíjať a rásť. Hľadáme pozitívne naladeného človeka, ktorý dáva v živote prednosť progresu a chce byť súčasťou dynamického teamu, v ktorom sa navzájom motivujeme, zdieľame informácie a spoločne rastime.

Nový člen nášho teamu by mal byť profesionál, tiež ale teamový hráč ktorý sa zapojí do prípravy eventov, projektov, spoločných tréningov, tvorby online obsahu a na celkovom živote Človek 2.0

Jednoducho musíš byť naša krvná skupina🤙

Ak máš záujem si o nás prečítať niečo viac rozklikni si tento link:

Ak si myslíš, že by si sa k nám mohol pridať práve Ty, pošli nám na mail o sebe dostatok informácií a my si s tebou radi dohodneme stretnutie 🙂

som@clovek2.sk
lukasgranec1@gmail.com

Tešíme sa na teba!

 Človek2.0


Daj o tomto článku vedieť svojim priateľom