loader icon

Individuálne tréningy

Priama cesta k tvojim cieľom.

Individuálny tréning je najefektívnejšou voľbou na ceste za Vašimi cieľmi.
Trápi Vás

  • bolestivý chrbát
  • nadváha
  • častá únava
  • zlá kondícia
  • slabosť
  • poúrazový stav
  • depresívne stavy

 

Práve pravidelný pohyb a silový tréning je najefektívnejší liek na všetky tieto problémy. Za posledné desaťročie bolo uskutočnených stovky výskumov, ktoré dokazujú priamy vplyt pravidelnej pohybovej aktivity na človeka. Nárast sily, budovanie svalovej hmoty, alebo chudnutie telesného tuku sú najčastejšie problémy s ktorými nás klienti oslovujú.
Náš prístup ku každému klientovi je komplexný a nekončí tréningom. Pracujeme s každým našim zverencom na zlepšení spánkového režimu, vytvorení vlastného stravovacieho protokolu, na kontrole a odbúravaní stresu a ďalších dôležitých aspektoch, ktoré vplývajú na kvalitu našeho života.

Každý jeden človek je unikát a to platí aj pre náš tím. Každý z nás pochádza z iného prostredia, venoval sa inému športu, mal iné zranenia, kurzy, trénerov, lektorov… Všetkých nás ale spája jednotná myšlienka a poslanie, pomáhať ľuďom viac sa hýbať a žiť kvalitnejší život. Preto veríme, že rozmanitosť nám dáva viac pohľadov na riešenie prekážok.

Venujeme sa klientom komplexne od základu.
Začíname prvou nezáväznou konzultáciou zdarma, kde zistíme Vaše potreby, ciele, obmedzenia a možnosti. Spoločne nájdeme najoptimálnejšiu cestu ako dosiahnuť ciele.
Vstupná diagnostika s trénerom, alebo v prípade potreby s fyzioterapeutom nám ukáže, kde presne začať tréningový proces. Následne začíname tréningy od úplných základov a postupne, podľa zdatnosti a šikovnosti cvičenca pridávame náročnosť.

Naším spoločným cieľom je zdravie, dobrá kondícia a estetika. Uvedomujeme si individuálnosť každého cvičenca a preto dbáme na kvalitnú diagnostiku, prácu na zlepšovaní pohybových vzorcov, odstraňovaní disbalancií a ceľkové zvýšenie kvality pohybu. Naša práca nekončí tréningom.
Každá spolupráca je komplexné vedenie klienta procesom zmeny životného štýlu. Dôležitá je edukácia v oblasti spánku, stravovacích návykov, zvládania stresu, či sociálnych aspektov. Sme v kontakte s našimi klientami denne a vedieme ich na ceste k lepšiemu a kvalitnejšiemu životu.

Ak chcete aj Vy žiť silnejší a plnohodnotnejší život bez obmedzení, ozvite sa nám.