loader icon

Hľadáme trénera

V našom teame máme miesto pre nových kolegov

Máme v našom teame priestor pre skúseného trénera, alebo trénerku, ktorá doplní náš team profesionálne aj ľudsky. Hlavným zameraním našich tréningov je cvičenie s vlastnou váhou , fyziotréning (korekčné a kompenzačné cvičenia), silový funkčný tréning (kettlebells, činky, weighted) atp..

Vyhladávajú nás ľudia po úrazoch, športovci ktorí potrebujú riešiť pohybové obmedzenia, či zvyšovať svoj výkon. Pracujeme aj s mládežou (športovými klubmi), ale tiež aj s bežnou populáciou. Neustále prichádzajú nové výzvy, vďaka ktorým rastieme. Komplexnosť našeho teamu nám pomáha veľmi efektívne riešiť problémy našich klientov a dosahovať stanovené ciele.

Naša práca nás baví a vnímame ju ako poslanie.

Po viac ako dekáde práce s klientami sme otvorili svoje vlastné tréningové centrum v Pezinku. Máme vlastný priestor, ktorý sme si sami postavili.
– cvičebná plocha >300 m2
– hrazdy, bradlá, kettlebells, činky, valce, expandre, kruhy, atď….
– bar, oddychová zóna
– šatne a sprchy
– kompletná kuchyňa pre personál
– vlastná skrinka
– kvalitná káva a doplnky v bare so zľavou
– pohodlné parkovanie

Minimálne profesné požiadavky:
– akreditované trénerské oprávnenie I. stupňa
– trénerská prax >1 rok

Osobnostné predpoklady:
– profesionálne vystupovanie
– teamový hráč
– komunikatívnosť
– vzdelávanie sa
– ochota zdieľať informácie

Podľa kvalifikácie a skúseností je aj finančné ohodnotenie ( 1500-3000 € / mes )
Aktuálne hľadáme do teamu trénera/trénerku s praxov.

Človek 2.0 je značka, ktorá pôsobí v oblasti tréningu a šírenia myšlienky zdravého životného štýlu. V tomto duchu pokračujeme a projekt stále posúvame. Radi by sme prijali medzi seba človeka, ktorý sa stotožňuje s našimi hodnotami a bude plnohodnotným členom tímu Človek 2.0.

Základom je kvalifikácia, prax a chuť stále na sebe pracovať. Efektívne a kvalitne pracovať v oblasti trénerstva je náročná práca, ktorú musí človek vnímať ako poslanie. Hľadáme človeka, ktorý vie komunikovať, má príjemné vystupovanie, ale predovšetkým je preofesionál v oblasti tréningu.
V teame sa na nič nehráme, máme priateľskú atmosféru. Komunikujeme otvorene a spoločne sa snažíme pracovať na tom, aby sme sa všetci (aj klienti aj my )! cítili v našom centre čo najpríjemnejšie.
V príjemnom prostredí s dobrým vybavením a priateľskou atmosférou sa nám všetkým pracuje lepšie.

Ako teamm úzko spolupracujeme, odovdzávame si znalosti a skúsenosti. Spoločne napredujeme a posúvame sa.
Nie sme bežné fitko, sme centrum kde sa o človeka postaráme komplexne od kvalitnej diagnostiky, cez rehabilitáciu, tréning, výživu, až po prípravu na súťaže.

Ak cheš robiť kvalitnú prácu s ľuďmi, v príjemnom prostredí s dostatočným priestorom a vybavením. Chceš sa učiť navzájom, posúvať sa a rásť…
Ozvi sa nám aby sme si dohodli stretnutie !

som@clovek2.sk
0907 414 343