loader icon

Hľadáme trénera

V našom tíme máme miesto pre nových kolegov

Pozeráš sa okolo seba vo fitku a kladieš si otázku prečo si toto ľudia robia ?!
Otravuje ťa hlučný a preplnený priestor komerčného fitness centra ?!
Chceš robiť zmysluplnú prácu, pomáhať ľuďom zlepšovať kvalitu života a zvyšovať výkon ?!

Ak odpovedáš na tieto otázky kladne, tak táto ponuka môže byť práve pre teba.

Projekt Človek 2.0 funguje od roku 2017. Sme teamm skúsených trénerov, ktorých rukami prešli stovky klientov. Sme komplexný tím so senior trénermi, mladou krvou, fyzioterapeutom aj výživovou odborníčkou.

Vyhladávajú nás ľudia po úrazoch, športovci ktorí potrebujú riešiť pohybové obmedzenia, či zvyšovať svoj výkon. Pracujeme aj s mládežou (športovými klubmi), ale tiež aj s bežnou populáciou. U nás sa rozhodne nudiť nebudeš. Neustále prichádzajú nové výzvy, vďaka ktorým rastieme. Komplexnosť našeho teamu nám pomáha veľmi efektívne riešiť problémy našich klientov a dosahovať stanovené ciele. Navzájom si pomáhame, radíme si a tak spoločne rastieme. Uvedomujeme si, že spoločne sme silnejší ako každý sám.
Naša práca nás baví a vnímame ju ako poslanie.

Po viac ako dekáde práce s klientami sme otvorili svoje vlastné tréningové centrum v Pezinku. Máme vlastný priestor, ktorý sme si sami postavili.
– cvičebná plocha >300 m2
– hrazdy, bradlá, kettlebells, činky, valce, expandre, kruhy, atď….
– bar, oddychová zóna
– šatne a sprchy
– kompletná kuchyňa pre personál
– vlastná skrinka
– kvalitná káva a doplnky v bare so zľavou
– pohodlné parkovanie

Hľadáme do našeho tímu trénera, alebo trénerku (môže byť aj fyzioterapeut/ka). Jednoducho človeka, ktorý robí, alebo by chcel robiť komplexnú prácu s klientom.
Podľa kvalifikácie a skúseností je aj finančné ohodnotenie ( 1500-3000 € / mes )
Aktuálne hľadáme do teamu trénera/trénerku s praxov.

Človek 2.0 je značka, ktorá pôsobí v oblasti tréningu a šírenia myšlienky zdravého životného štýlu. V tomto duchu pokračujeme a projekt stále posúvame. Radi by sme prijali medzi seba človeka, ktorý sa stotožňuje s našimi hodnotami a bude plnohodnotným členom tímu Človek 2.0.

Ako teamm úzko spolupracujeme, odovdzávame si znalosti a skúsenosti. Spoločne napredujeme a posúvame sa.
Nie sme bežné fitko, sme centrum kde sa o človeka postaráme komplexne od kvalitnej diagnostiky, cez rehabilitáciu, tréning, výživu, až po prípravu na súťaže.

Ak cheš robiť kvalitnú prácu s ľuďmi, v príjemnom prostredí s dostatočným priestorom a vybavením. Chceš sa učiť navzájom, posúvať sa a rásť…
Ozvi sa nám aby sme si dohodli stretnutie !

som@clovek2.sk
0907 414 343