loader icon

Skupinové tréningy

Cvičenie v malej skupine pod vedením trénera.

Hlavné zameranie našich tréningov je kalistenika, core a kettlebell. Vďaka tomu, že sa zameriavame na základné cviky a správne prevedenie pohybov je cvičenie maximálne bezpečné a veľmi efektívne.

Využitím prostných cvikov v skupinových cvičeniach rozvíjame silu a mobilitu, no predovšetkým pomáhame byť našim cvičencom funkčný do každodenného života.
Ochabnuté svalstvo, stuhnutá fascia, či zamrznuté kĺby veľmi nepríjemne obmedzujú človeka v bežnom živote. Naše skupinové tréningy majú za hlavný cieľ funkciu, môžeme teda povedať že sú to funkčné tréningy.

V systéme cvičenia ktorý používame je prakticky nekonečná možnosť zvyšovania záťaže. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti tréningu s vlastnou váhou vieme nastaviť cvičenie na optimálnu úroveň prakticky pre každého.

Pre garanciu vysokej kvality tréningu a starostlivosti trénera o skupinu máme nastavené pravidlá prihlasovania do skupín. Je potrebné prihlasovať sa cez náš registračný systém.

Máme 2 úrovne skupinových cvičení, ktorým sa venujeme v našej telocvični v Pezinku.

Úroveň 1 – Cvičenie je nastavené na úroveň osvojenia si správnej techniky cvičení a zvýšenie sily a kondície. Zameriamave sa na myofasciálne uvolňovanie, core, mobilizácie a základné cvičenia.
Zameranie tréningov:
Začiatočníci
Mobilita a flexibilita
Stojka na rukách

Úroveň 2 – Cvičenie pod vedením trénera už s vyššou intenzitou a zameraním na základné aj pokročilejšie cvičenia. Je potrebné zvládnutie základných cvičení pre väčšiu samostatnosť cvičencov a plynulejší priebeh lekcie. Zaradenie do tejto skupiny určuje tréner na základe aktuálnej úrovne cvičenca.
Zaradneie do skupiny je možné navštevovaním tréningov úrovne 1 , alebo  individuálne lekcie.

Zameranie tréningov:
Kettlebell
Kalistenika a sila

Prihlasovanie – Vytvrote si registráciu v našom prihlasovacom systéme. Ešte pred pred prvým prihlásením, je potrebné si zakúpiť tréningy osobne u nás v telocvični. Možná je úhrada aj prevodom, pre tento spôsob nás prosím kontaktujte.

10 tréningov
99 €   – platnosť 30 dní
109 € – plantosť 60 dní
119 €  – platnosť 90 dní