V rámci našich neziskových činností sme zorganizovali v Pezinku športový deň, pre všetkých cvičbychtivých ľudí z bližšieho, ale i vzdialenejšieho okolia. Sme naozaj vďačný za hojnú účasť.

Náš program začal ráno spoločným tréningom počas ktorého sa zapojili všetci naši tréneri a všetkých účastníkov sme previedli celotelovým tréningom kalisteniky.
Samozrejmosťou boli ukážky cvikov, vysvetlenie a dohlad nad skupinkou cvičencov.

Po spoločnom tréningu nasledovala exhibícia našeho tímu, kde sme predviedli to naj z našeho repertoáru. Keďže sme sa zapojili všetci, z tejto časti nemáme záznam a teda ostane iba v pamäti tých ktorí prišli =D .

Ako je u nás dobrým zvykom, vždy je čo zakusnúť a tento krát sme tiež pripravili občerstvenie pre účastníkov. V pauze medzi jednotlivými blokmi bolo možné čosi chutné a zdravé zďobnúť.

Po exhibícii a krátkej občerstvovačke sme pokračovali workshopom stojky pre začiatočníkov pod vedením Lukyho.

Celý deň plný pohybu by bol neúplný, keby sme aj neprijali potrebné kalórie. Katka s Diankou pre všetkých prihlásených pripravili chutný a zdravý obed, všetci sme si pochutnali.

Po obede a krátkej sieste sme si vypočuli Katkinu prednášku Potravinová gramotnosť. Tešíme sa, že k nám prichádzajú ľudia hladní po informáciách a padlo množstvo otázok a téme výživa sme sa povenovali opäť naplno.

Ďakujeme všetkým, ktorí ste prišli ! Či už z Pezinka, alebo aj z ďaleka. Sme radi, že komunita ľudí so záujmomo o zdravý životný štýl sa rozrastá.
Ďakujeme aj naším partnerom Farmárskemu rínku za kvalitné potraviny, Bozin roastery za kvalitnú kávičku, tiež Barefoot Bratislava ktorý nás obúva a v neposlednom rade za podporu ďakujeme aj nadácii ZSE a mestu Pezinok.
Tešíme sa na Vás na niektorom z našich ďalších podujatí…

Daj o tomto článku vedieť svojim priateľom