Jeden krásny Júnový víkend sme sa vybrali opäť na Oravu, do rezortu Altis na náš v poradí piaty Športovo-relaxačný pobyt.
Tento ročník nám prial predovšetkým slnečným, až horúcim letným počasím. V tomto duchu, letného pohodového víkendu sa niesol celý pobyt, ktorý sme si naozaj kvalitne vychutnali.

Stretli sme sa skvelí ľudia, panovala dobrá nálada a padali výborné výkony. Predĺžený víkend začínal štvrtok popoludní spoločnou cvičbou a po večeri sme absolvovali vedomostný kvíz.
Každý deň bola rozcvička s jedným z našich inštruktorov . Doobedný program bol jasný, tréning.


Na výber bolo z tréningu kettlebell, kalistenika, či joga. Počas celého pobytu sme boli pri bazéne a v bazéne, keďže počasie naozaj prialo.
Sobotný program bol predovšetkým v znamení movementu a acro jogy so Zuzkou a stojkového (hand stand) worskhopu s Lukášom.

Taktiež nemohla chýbať ani silová výzva, v ktorej mnohí prekonali svoje rekordy a prepísali aj svoje osobné výkony z minulého roku.

Gratulujeme víťazom v Barborke a Alexovi.
Odniesli si trofeje od Pezinského umelca Frikou, Voucher na nákup v barefoot.sk a výbornú kávičku od Bozin roastery.

Veľmi príjemným spestrením bola tiež súťaž v skokoch do bazéna, ktorú sme pridali do programu priebežne. Užili si ju nie len súťažiaci, diváci, ale aj porota. Boli sme svedkami veľmi zaujímavých póz, zostáv a pristátí…

Nesmela chýbať ani záverečná grilovačka a slávnostné vyhodnotenie pobytu vol.5.
Lúčenie bolo ťažké, všetci sme si víkend náramne užili.
Za náš tím Človeka ďakujeme Vám všetkým, ktorí ste sa zúčastnili a už teraz sa tešíme na ďalší ročník na ktorom už pracujeme !

Tiež ďakujeme partnerom, ktorí venovali ceny do našich súťaží.

Už dnes sa môžete prihlásiť na ďalší ročník pobytu 9.-12.6.2022 na našom maile som@clovek2.sk.
Tešíme sa na Vás!

…no a ak chceš nasať atmosféru, tak si daj toto aftervideo

Daj o tomto článku vedieť svojim priateľom