V sobotu 5.3.2022 sme oficiálne otvorili brány našeho nového domovu.
Projekt Človek 2.0 začal v roku 2018 z nadšenia troch zakladajúcich členov Petrisko, Lukáš a Katka. Dnes sa náš team rozrastá na počet aktívnych členov 7 a brány máme otvorené aj pre ďalších.
Podarilo sa nám zorganizovať už mnoho podujatí, workshopov, pobytov, máme za sebou spolupráce, výrobu videí a ďalšie činností.

V týchto dňoch však vykračujeme do novej etapy. Za necelé tri mesiace sme sa rozhodli, vybudovali a spúšťame vlastné pohybovo-komunitné centrum. Ešte nie je jasné, či ho budeme volať telocvičňa, akadémia, gym, alebo inštitút. Jedno je ale isté !
Je to náš nový domov, kde Vás radi privítame.

Náš nový domov Človek 2.0

Sobotňajšiu otváračku sme poňali v duchu nám vlastnom a teda pohyb a dobré jedlo. Kvalita je na prvom mieste a to sa odráža u nás v občerstvení i v tréningu!

Spoločný tréning Stojky
Občerstvenie bolo zdravé a pestré
Výber jedla bol naozaj pestrý

Otvoreniu našeho „pohybového chrámu“ sa ujal náš dobrý kamarát a lokál Štefan Kanich, úspešný naturálny kulturista a majster sveta v roku 2021.
Diskusia s Pištom bola dlhá, ale veľmi zaujímavá a inšpiratívna. Je to človek s veľkým srdcom, množstvom skúseností a cennými vedomosťami o ktoré sa neváha podeliť. Porozprával o fungovaní kulturistiky, prípravách, súťažiach i vtipných príhodách z fitka či súťaže.

Štefan ako čestný hosť prestrihuje pásku a oficiálne otvára náš gym


Vzhľadom k veľmi smutnej situácii na Ukrajine, sme sa rozhodli aj pre benefičný rozmer akcie. Zisk z podujatia šiel na účet verejnej zbierky Človek v ohrození.
V duchu hesla „Nikto nepomôže človeku, tak ako Človek človeku.“ sme poslali 204,7 €.

detail transakcie

Ďakujeme všetkým ktorí ste prišli a podporili nás i Ukrajinu. Tiež ďakujeme všetkým ktorí ešte len prídete a aj každému kto nás sleduje, podporuje a dáva zmysel našej práci a našemu poslaniu.

Po spoločnom tréningu, spoločné foto

Pozrite si ešte pár fotiek z našej otváračky.

Daj o tomto článku vedieť svojim priateľom