Ahojte 👋 pripravil som si pre vás 5 cvičení ( dennú dávku mobilty ) zameraných na rozcvičenie sa, uvoľnenie stuhnutých svalov a aktiváciu tých často oslabených. 😎 Zostavu, ktorú som pre vás pre pripravil, tvorí efektívnych 5 cvikov, ktoré by mal zvládnuť každý a nepotrebujete pri tom žiadne špeciálne náradie.

Cvičenie vám pomôže v kvalitnom rozhýbaní sa a tiež vám môže napomôcť zlepšiť držanie tela, nakoľko spevňuje posturálne svaly a kompenzuje napríklad sedavé zamestnanie. Zostavu som pripravil hlavne pre mojich klientov ale aj pre všetkých tých, ktorí sú doma a potrebujú sa poriadne a kvalitne rozhýbať overenými cvičeniami. Nezabúdajte, že každodenná dávka pohybovej aktivity by mala byť pre nás takou istou samozrejmosťou ako keď sa potrebujeme najesť alebo napiť. Zostavičku odporúčam odcvičiť každý deň buď ráno alebo večer, prípadne pred tréningom.

Odporúčaná dávka opakovaní: 1.(prvý cvik) – 2 ( dve série) x 20 ( opakovaní ) 2. – 2 x 20 3. – 2 x 10 4. – 2 x 10 5. – 2 x 10 ( prípadne si môžete počet opakovaní upraviť ako vám vyhovuje z časového hľadiska ) Ak sa vám cvičenie páčilo, budem rád za každý 👍 a odozvu ako sa vám s cvikmi darí 🙂 prípadne rozdielajte pre svojich známych 💪

Daj o tomto článku vedieť svojim priateľom