Práci s počítačom sa v dnešnej dobe vyhne naozaj málokto. Keďže aj my trávime prácou s počítačom dosť času, vytvorili sme miesto kde sa to dá zvládať zdravšie!

Mnohí z nás môžu pracovať z domu (homeoffice), alebo často potrebujeme ešte niečo dorobiť, alebo občas máme „administratívny deň“ a neoplatí sa mať zariadenú vlastnú kanceláriu.
Zároveň ale domáce prostredie vie byť rušivé, nie úplne dobre vybavené, a ceľkovo nie vhodné na prácu.

Zdieľané pracovisko, po anglicky coworking je už dlho zaužívaný koncept, ktorý poskytuje priestor kam môžete prísť kľudne na niekoľko hodín, alebo aj celý deň a komfortne pracovať.

V našom centre nájdete štandardné vybavenie, elektrika, wifi, toaleta, kancelárske potreby. Samozrejmosťou je aj náš bar kde máme v ponuke kvalitnú kávu z lokálnej pražiarne, nápoje, často aj koláč z našej kuchyne a tiež doplnky výživy.

Najväčším benefitom našeho komunitného centra je možnosť pohybu. Počas práce môžete meniť druhy sedenia, od pohodlného gauču, cez samostatné kreslo, sedenie za stolom až po prácu v stoji, drepe, ľahu či akejkoľvek pozícií.
Najlepšie na tom je, že tu u nás sa nikto nebude čudovať keď sa zrazu postavíš a pôjdeš sa natiahnuť, alebo si k práci ľahneš !

My vieme aký je pohyb pre telo dôležitý a ako veľmi bolestivé vie byť zotrvávanie v rovnakej pozícii celé hodiny. Preto sme vytvorili priestor, kde môžeme spojiť aj prácu aj pohyb a vytvoriť tak zdravšie zmysluplnejšie pracovisko.

V blízko, ale i širšom okolí sme sa nestretli s miestom, kde by bolo možné vyvážene skombinovať prirodzenú ľudskú potrebu hýbať sa s nutnosťou pracovať. Preto sme v našom pohybovo-komunitnom centre vytvorili túto možnosť pre všetkých ľudí ktorí majú záujem o svoje zdravie.

Príjemným bonusom je určite naša tématická knižnica (téma zdravý životný štýl), príjemné prostredie s rastlinkami, pohyb na boso.
Spánok je základným kameňom zdravého fungovania ľudského organizmu či po fyzickej, alebo psychickej stránke. My to vieme a preto je náš gaučík pripravený pre všetkých šlofíčkovania chtivých jedincov !

V blízkej dobe plánujeme doplniť aj ďalšie pracovné stoly a počas letných mesiacov bude možnosť sedieť aj vonku.

Naše pohybovov-komunitné centrum Človek 2.0 so zdieľaným pracoviskom (a.k.a. coworking) sa nachádza v Pezinku na Šenkvickej ceste 12/D.
Je to budova Bozin shopping na poschodí.
Radi privítame každého kto chce urobiť niečo viac pre svoje zdravie.

Daj o tomto článku vedieť svojim priateľom