Ako sme už dávnejšie avizovali, pripravili sme pre Vás malé prekvapenie. Tým prekvapením sú tieto multifunkčné človekobuffky.
Aj ty môžeš vlastniť takúto bufku, stačí ak nás kontaktuješ, akýmkoľvek spôsobom tebe milým (mail, správa na soc.sieťach, telefón, fax, či poštová lasica…) a mi ti jednu, ba i dve bufky doručíme.

Zadovážením bufky podporíš fungovanie občianského združenia Človek 2.0 a projekt ako taký.

Čiastka ktorou nás môžeš podporiť a mi ti za to pošleme bufku je 7 € . Ak sa rozhodneš siahnuť do vačku hlbšie a podporiť nás vyššou sumou, radi ti pribalíme k bufke 100 drepov a 100 kľukov.
Celý výťažok bude použitý na ďalšiu tvorbu plnohodnotného a náučného obsahu a rovnako aj na pripravované workschopy, kurzy a ďalšie mnohé aktivity, ktoré už čakajú v šuflíku na slobodu.

Na výber máš z
troch farieb: čierna, bledomodrá, ružová
dvoch variantov : panáčik 2.0, kettlebell 2.0

*Oba varianty máme vo všetkých 3 farbách.

POZOR!
Všetok náš merch bude v limitovaných edíciách. Nevieme kedy, aké a v akom množstve budú ďalšie. Naše zdroje sú obmedzené a cieľom je získanie prostriedkov na aktivity o.z. nie zisk.

Ďakujeme každému z vás, ktorí sa rozhodnete zadovážiť si takúto šatku. Ceníme si každú podporu ktorú dostávame a obzvlášť takú za ktorú môžeme aj naďalej prinášať kvalitný obsah, organizovať workshopy, prednášky a podujatia.

Ďakujeme,
team Človek 2.0

PS: Bufka slúži aj na iné účely ako prekrytie tváre, čiže môže byť tvojím spoločníkom po celý rok, za akéhokoľvek počasia, pri akejkoľvek príležitosti.

Daj o tomto článku vedieť svojim priateľom