Bránu nášho pohybového chrámu v Pezinku sme otvorili iba nedávno.
S veľkou radosťou však musíme konštatovať, že náš kurz sa naplnil hneď dva krát po sebe na plný počet!


Ešte viac nás tešia pozitívne ohlasy a ďalší záujem o kurz. Kurz zahŕňa 8 lekcií po 90 minút. Jednotlivé cvičenia sú rozdelené v logickej následnosti od pohybovej prípravy až po silový tréning s vlastnou váhou, a taktiež zostavenie si vlastného tréningu.

Naše trénerské skúsenosti nám za roky praxe ukázali, čo je naozaj dôležité v tréningu a ako je potrebné dbať o naozaj individuálne potreby každého cvičenca. V Pezinku a okolí sme sa nestretli so žiadnym podobným konceptom, kde by na skupinku 8 ľudí dozerali dvaja tréneri.

Naším prioritným záujmom je robiť zmysluplnú prácu, ktorá má dlhodobé výsledky. Výsledky, ktoré nie len potešia, ale zároveň budú trvalou zmenou.
V kurze 2.0 nie je nič navyše. Časom sme síce zmenšili objem cvikov, ktoré sú obsiahnuté v kurze, ale pridali sme viac pozornosti chápaniu pohybu, vnímaniu vlastného tela, kontroly pohybu a cviky, ktoré sú naozaj funkčné pre život.

Kurz 2.0 je vstupnou bránou do nášho gymu, pretože po jeho absolvovaní budete vedieť zmysluplne cvičiť. Tiež sa môžete zaradiť do skupinových tréningov, alebo aj jednoducho vybehnúť na workoutové ihriská, ktoré všade rastú ako huby po daždi.
Veľmi nás teší odozva od všetkých, ktorí kurz už absolvovali. Zároveň počúvame Váš názor a hodnotenia absolventov kurzu.
Pýtali sme sa čím by sme mohli kurz ešte vylepšiť ?!

Milo nás prekvapil záujem o písané skriptá s obsahom kurzu. Rozhodli sme sa, že najbližší kurz posunieme o level vyššie a vypracujeme materiály, ktoré pomôžu každému účastníkovi sa vrátiť k cvikom, pripomenúť si techniku i zásobu cvikov.
My sa už teraz tešíme na ďalší kurz, ktorý je takmer naplnený. Ak sa chcete pridať, neváhajte pretože čoskoro bude aj ďalší mesiac plný 😉

Veď pozri ako sa všetci tešia…

Daj o tomto článku vedieť svojim priateľom