loader icon

Skupinové tréningy

Cvičenie v malej skupine pod vedením trénera.

Hlavné zameranie našich tréningov je kalistenika, core a kettlebell. Vďaka tomu, že sa zameriavame na základné cviky a správne prevedenie pohybov je cvičenie maximálne bezpečné a veľmi efektívne.

Využitím prostných cvikov v skupinových cvičeniach rozvíjame silu a mobilitu, no predovšetkým pomáhame byť našim cvičencom funkčný do každodenného života.
Ochabnuté svalstvo, stuhnutá fascia, či zamrznuté kĺby veľmi nepríjemne obmedzujú človeka v bežnom živote. Naše skupinové tréningy majú za hlavný cieľ funkciu, môžeme teda povedať že sú to funkčné tréningy.

V systéme cvičenia ktorý používame je prakticky nekonečná možnosť zvyšovania záťaže. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti tréningu s vlastnou váhou vieme nastaviť cvičenie na optimálnu úroveň prakticky pre každého.

Pre garanciu vysokej kvality tréningu a starostlivosti trénera o skupinu máme nastavené pravidlá prihlasovania do skupín. Je potrebné prihlasovať sa cez náš registračný systém.

Máme 2 úrovne skupinových cvičení, ktorým sa venujeme v našej telocvični v Bratislave.

Skupinové tréningy v Prešporku až do konca roka 2023 budú bez rozdelenia úrovne. Tréningy budú prispôsobené tak, aby si zatrénoval aj skúsenejší cvičenec, ale aby ich zvládol aj začiatočník. Postupne keď sa vyformujú stabilné skupiny, rozdelíme tréningy na tréningy pre pokročilých a pre začiatočníkov.

Zameranie tréningov:
Kalistenika a sila
Kettlebell
Kruhový tréning
Mobilita a core
Akrojoga

Prihlasovanie – Vytvrote si registráciu v našom prihlasovacom systéme. Ešte pred pred prvým prihlásením, je potrebné si zakúpiť tréningy osobne u nás v telocvični. Možná je úhrada aj prevodom, pre tento spôsob nás prosím kontaktujte.

Keďže sme otovrili iba nedávno, rozdelenie cvičencov podľa úrovne budeme robiť posutpne. Až do odvolania, môžete navštevovať všetky lekcie.

Tréning

4,5€ vstup + 6,5€ služba trénera

Multisport
0€ vstup + 6,5€ služba trénera