loader icon

Človek 2.0

Podujatia

Víkendový pobyt

plný pohybu, relaxu, jedla, zábavy, informácií ale hlavne aktívneho oddychu.
Pobyt organizujeme jeden krát do roka.

Viac »

Workshopy a prednášky

na témy pohyb, tréning, zvyšovania sily, rehabilitácia, výživa, potraviny redukcia telesného tuku, poruchy stravovania…

Viac »

Volleyball 2.0

Je to niečo ako plážový volleyball, ale nie tak úplne volleyball…

Viac »

Naučte sa ako porozumieť svojmu telu

Počas našej praxe sme sa stretli už so stovkami až tisíckami ľudí. Denne pracujeme s luďmi, ktorí nemajú ani najzákladnejšie informácie o fungovaní vlastného tela. Stretávame sa s rodičmi, ktorí nemajú základné pohybové či stravovacie návyky, ktoré by mohli predať svojím deťom. V školách žiaľ taktiež nadobúdame rôzne informácie no často absentujú základné zručnosti pre život.

Ocitáme sa vo svete kde si ľudia nevedia uvariť doma jedlo a tiež nie sú schopní vykonávať základné pohyby ktoré by ľudské telo malo zvládať.

My sme sa preto rozhodli, že neostaneme iba pri zarábaní peňazí, ale urobíme viac. Chceme verejnými workshopmi a prednáškami sprístupniť informácie ktoré získavame vzdelávaním a praxou. Organizujeme vlastné workshopy pohybu s rôznym zameraním pre všetky vekové skupiny. Tiež organizujeme diskusie o jedle a výžive.

Chceme urobiť svet lepším miestom pre život tým že sa podelíme o to, čo vieme najlepšie. Ak vás zaujíma viac, sledujte náš blog a sociálne siete. Ak by ste s nami chceli niečo zorganizovať, neváhajte nás kontaktovať a určite nájdeme riešenie.