loader icon

Individuálne tréningy

Priama cesta k tvojim cieľom.

Individuálne tréningy (súkromné tréningy) sú našou hlavnou činnosťou, ktorej sa v našom pohybovom centre venujeme. Máme v tíme skúsených inštruktorov s dlhoročnými skúsenosťami, dipl.fyzioterapeuta, trénerov s rôznym zameraním na kalisteniku, kettlebell, kodíciu, silu, ale aj chudnutie, korekciu a optimalizáciu pohybu, odstraňovanie bolestí…

Každý z nás má za sebou inú cestu, prichádza z iného športu (karate, parkour, kikbox, fyzioterapia, movement, yoga, judo atď.). Vďaka tomu je pohyb vnašom centre naozaj rozmanitý a každý si nájde taký druh tréningu, aký ho najviac baví.

Venujeme sa klientom komplexne od základu.
Začíname prvou nezáväznou konzultáciou zdarma, kde zistíme Vaše potreby, ciele, obmedzenia a možnosti. Spoločne nájdeme najoptimálnejšiu cestu ako dosiahnuť ciele.

Naším spoločným cieľom je zdravie, dobrá kondícia a estetika. Uvedomujeme si individuálnosť každého cvičenca a preto dbáme na kvalitnú diagnostiku, prácu na zlepšovaní pohybových vzorcov, odstraňovaní disbalancií a ceľkové zvýšenie kvality pohybu.
Vstupná diagnostika s trénerom, alebo v prípade potreby s fyzioterapeutom nám ukáže, kde presne začať tréningový proces. Následne začíname tréningy od úplných základov a postupne, podľa zdatnosti a šikovnosti cvičenca pridávame náročnosť.

Naša práca nekončí tréningom.
Každá spolupráca je komplexné vedenie klienta procesom zmeny životného štýlu. Dôležitá je edukácia v oblasti spánku, stravovacích návykov, zvládania stresu, či sociálnych aspektov. Sme v kontakte s našimi klientami denne a vedieme ich na ceste k lepšiemu a kvalitnejšiemu životu.

Ak chcete aj Vy žiť silnejší a plnohodnotnejší život bez obmedzení, ozvite sa nám.

Pre individuálne tréningy kontaktujte niektorého z našich skúsených trénerov , alebo si dohodnite nezáväznú konzultáciu.

som@clovek2.sk
0905 885 716