loader icon

Cvičenie 2.0

Máme niekoľko možností spolupráce.

Základnou ponukou pre jednotlivcov sú základné kurzy v malých skupinách, otvorené skupinové lekcie alebo individuálne tréningy.

Kurz 2.0 

Náš kurz je výbornou voľbou ak chcete odomknúť svoj skutočný pohybový a silový potenciál. Za jeden mesiac vás naučíme základné i pokročilejšie cviky, odhalímem vaše silné i slabé stránky a posunieme váš tréning na novú úroveň.

Viac »

Skupinové tréningy

Trénujeme v malej skupine do 10 ľudí. Tréningy sú pod vedením skúsených trénerov a fyzioterapeuta.

Viac »

Individuálne lekcie

sú najefektívnejšou formou cvičenia. Tréner venuje počas súkromného tréningu plnú pozornosť klientovi.

Viac »

Výživové poradenstvo

je rovnako dôležitá ako pohyb. Konzultácie stravovania, vypracovanie jedálničku, či prednášky pomáhajú dosiahnuť vaše ciele.

Viac »

Komunitný priestor a kaviareň

Už ste si niekedy povedali, že by ste prijali miesto kde môžete v klude pracovať a zároveň si urobiť pauzičku na trochu pohybu ?!

Viac »

Naše pohybové aktivity sú zamerané na vysokú kvalitu a výsledky.

V dnešnej dobe keď človek sedí alebo stojí dlhodobo v jednej pozícii je ešte dôležitejšie dbať na kvalitu pohybu.

My si to uvedomujeme a preto dbáme o správnosť vykonávaných cvikov v maximálnej miere.

Dnes už prakticky takmer neexistujú ľudia, ktorí by nemali obmedzenia, zranenia, či komplikácie s pohybovým aparátom spôsobené úrazom či dlhodobou monotónnou činnosťou. Problémy s „vyskočenou“ či „vysunutou“ platničkou, stuhnutá fascia, či skrátené svalstvo trápi už väčšinu populácie.

Naše cvičenia sú určené pre ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť správneho cvičenia a chcú zo svojho tréningu vyťažiť maximum!

Novodobý fitness priemysel nám ponúka rôzne skratky a „zlepšováky“, vďaka ktorým budeme štíhlejší, krajší, silnejší…

My nešírime klamstvá, ale robíme to, čo treba. Nie vždy je ľahké prijať, že cesta k tvojmu cieľu bude dlhšia a ťažšia. Je však našou úlohou vás vziať za ruku a ukázať cestu k vytúženému cieľu.

Pri cvičení využívame predovšetkým kalisteniku, cvičenia s využívaním vlastnej váhy. Aby bol tréning dostatočne intenzívny, pridávame overené cviky a náradia, ktoré rokmi dokázali svoje miesto na poli tréningov.

Telo vnímame ako celok a tak k nemu aj pristupujeme. Najprv vyriešime obmedzenia a následne sa pustíme do budovania silnejšieho a sebavedomejšieho ja…