loader icon

Skupinové tréningy

Skupinové tréningy cvičíme v menších skupinách o počte maximálne 8 ľudí. Tento počet je nastavený tak, aby sme zabezpečili maximálnu kvalitu a bezpečnosť všetkých cvičencov.

Hlavné zameranie našich tréningov je kalistenika, core a kettlebell. Vďaka tomu že sa zameriavame na základné cviky a správne prevedenie pohybov príde si na svoje ako začiatočník, tak aj skúsený cvičenec.

Využitím prostných cvikov v skupinových cvičeniach rozvíjame silu a mobilitu, no predovšetkým pomáhame byť našim cvičencom funkčný do každodenného života.
Ochabnuté svalstvo, stuhnutá fascia, či zamrznuté kĺby veľmi nepríjemne obmedzujú človeka v bežnom živote. Naše skupinové tréningy majú za hlavný cieľ funkciu, môžeme teda povedať že sú to funkčné tréningy.

V systéme cvičenia ktorý používame je prakticky nekonečná možnosť zvyšovania záťaže. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti tréningu s vlastnou váhou vieme nastaviť cvičenie na optimálnu úroveň prakticky pre každého.

Pre garanciu vysokej kvality tréningu a starostlivosti trénera o skupinu máme nastavené

pravidlá prihlasovania do skupín. Dlho sme bojovali s otázkou, ako predísť neočakávanej udalosti, akou je úplný nováčik na skupinovom tréningu.

Riešením je náš Kurz 2 , ktorý absolvovali cvičenci pred zaradením do skupiny. Takýmto spôsobom majú všetci v skupine zvládnuté základy a vedia držať krok s ostatnými. Možnosťou sú aj individuálne lekcie.