loader icon

Skupinové tréningy

Skupinové tréningy cvičíme v menších skupinách o počte maximálne 8 ľudí. Tento počet je nastavený tak, aby sme zabezpečili maximálnu kvalitu a bezpečnosť všetkých cvičencov.

Hlavné zameranie našich tréningov je kalistenika, core a kettlebell. Vďaka tomu že sa zameriavame na základné cviky a správne prevedenie pohybov príde si na svoje ako začiatočník, tak aj skúsený cvičenec.

Využitím prostných cvikov v skupinových cvičeniach rozvíjame silu a mobilitu, no predovšetkým pomáhame byť našim cvičencom funkčný do každodenného života.
Ochabnuté svalstvo, stuhnutá fascia, či zamrznuté kĺby veľmi nepríjemne obmedzujú človeka v bežnom živote. Naše skupinové tréningy majú za hlavný cieľ funkciu, môžeme teda povedať že sú to funkčné tréningy.

V systéme cvičenia ktorý používame je prakticky nekonečná možnosť zvyšovania záťaže. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti tréningu s vlastnou váhou vieme nastaviť cvičenie na optimálnu úroveň prakticky pre každého.

V súčasnosti skupinové cvičenia prebiehajú výhradne v uzavretých skupinách. Znamená to, že na cvičenie nemôže prísť niekto bez ohlásenia a konzultácie. Týmto spôsobom je zabezpečení, že bude tréning kvalitný a primerane intenzívny pre všetkých účastníkov. O tom ako a kedy sa môžete zaradiť do skupiny rozhoduje inštruktor. Aj v tomto formáte cvičenia pristupujeme ku každému veľmi individuálne a je preto dôležité si dohodnúť úvodnú konzultáciu, kde spolu nájdeme najoptimálnejšiu cestu práve pre Vás.