loader icon

Cvičenie 2.0

Máme niekoľko možností spolupráce. Základnou ponukou pre jednotlivcov sú základné kurzy v malých skupinách, otvorené skupinové lekcie alebo individuálne tréningy

Kurz 2.0

je ucelený súbor lekcii v uzavretej skupine čo zabezpečí kontinuálne napredovanie účastníkov. Pre zaradenie do kurzu je potrebné sa prihlásiť vopred. 

Skupinové tréningy

sú skupinové cvičenia pod vedením trénera. Zaradenie do skupiny je možné po dohode s trénerom.

Kurz 2.0

je ucelený súbor lekcii v uzavretej skupine čo zabezpečí kontinuálne napredovanie účastníkov. Pre zaradenie do kurzu je potrebné sa prihlásiť vopred. 

 


Skupinové tréningy

sú skupinové cvičenia pod vedením trénera. Pre začlenenie do skupiny je potrebná konzultácia s trénerom.

 


Súkromné tréningy

sú najefektívnejšou formou cvičenia. Tréner venuje počas súkromného tréningu plnú pozornosť klientovi.

 


Strava

je rovnako dôležitá ako pohyb. Konzultácie stravovania, vypracovanie jedálničku, či prednášky pomáhajú dosiahnuť vaše ciele.

 


Workshopy a prednášky

na témy pohyb, tréning, zvyšovania sily, rehabilitácia, výživa, potraviny redukcia telesného tuku, poruchy stravovania…

 


Víkendový Pobyt

plný pohybu, relaxu, jedla, zábavy, informácií ale hlavne aktívneho oddychu. Pobyt organizujeme jeden krát do roka.

Acroyoga kurz

Naučíme ťa od základov zaujímavé pohybové kreácie v skupine skvelých ľudí, pod vedením skúsených inštruktorov.

Naše pohybové aktivity sú zamerané na vysokú kvalitu a výsledky. V dnešnej dobe keď človek sedí alebo stojí dlhodobo v jednej pozícii je ešte dôležitejšie dbať na kvalitu pohybu.

My si to uvedomujeme a preto dbáme o správnosť vykonávaných cvikov v maximálnej miere.

Dnes už prakticky takmer neexistujú ľudia, ktorí by nemali obmedzenia, zranenia, či komplikácie s pohybovým aparátom spôsobené úrazom či dlhodobou monotónnou činnosťou. Problémy s „vyskočenou“ či „vysunutou“ platničkou, stuhnutá fascia, či skrátené svalstvo trápi už väčšinu populácie.

Naše cvičenia sú určené pre ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť správneho cvičenia a chcú zo svojho tréningu vyťažiť maximum!

Novodobý fitness priemysel nám ponúka rôzne skratky a „zlepšováky“, vďaka ktorým budeme štíhlejší, krajší, silnejší…

My nešírime klamstvá, ale robíme to, čo treba. Nie vždy je ľahké prijať, že cesta k tvojmu cieľu bude dlhšia a ťažšia. Je však našou úlohou vás vziať za ruku a ukázať cestu k vytúženému cieľu.

 

Pri cvičení využívame predovšetkým kalisteniku, cvičenia s využívaním vlastnej váhy. Aby bol tréning dostatočne intenzívny, pridávame overené cviky a náradia, ktoré rokmi dokázáli svoje miesto na poli tréningov.

Telo vnímame ako celok a tak k nemu aj pristupujeme. Najprv vyriešime obmedzenia a následne sa pustíme do budovania silnejšieho a sebavedomejšieho ja…