loader icon

ACRO YOGA kurz pre začiatočníkov

Nauč sa lietať

Prinášame kruz ACRO YOGY pre začiatočníkov!

Ako prvý v Pezinku otvárame kurz, so zameraním na túto párovú pohybovú aktivitu. Kurz je určený pre úplných začiatočníkov, prípadne pre ľudí, ktorí majú už nejakú krátku skúsenosť s acro jogou.

Nauč sa lietať! ✈️ Ak si niekedy túžil vyskúšať niečo nové, zábavné a plné energie, toto je tá správna príležitosť!

🤸‍♀️ Čo je Acro Yoga? 

Je to kombinácia jogy, akrobatiky a terapeutickej práce s telom. Cieľom Acro Yogy je vytvoriť harmonickú rovnováhu medzi telom, mysľou a dušou, posilniť dôveru v seba i v partnera a dosiahnuť silné a esteticky pôsobivé pózy. Je to zábavný spôsob, ako pracovať na fyzickej sile, flexibilite, rovnováhe a komunikácii so svojím partnerom. Acro Yoga ponúka nielen fyzické výhody, ale tiež pomáha budovať vzťahy a komunitu prostredníctvom dôvery a spolupráce.

🔸 Čo môžeš očakávať na našom kurze? 

✔️ Naučíš sa základy Acro Yogy: Kurz je navrhnutý tak, aby ti poskytol pevné základy Acro Yogy. Budeme sa učiť správne držanie tela, vyváženie a techniky komunikácie s partnerom. Budeme mať príležitosť objaviť a porozumieť jednotlivým postaveniam a pózam.

✔️ Práca vo dvojici / trojici a viac: Kurz je založený na partnerstve a spolupráci. Budeme mať možnosť pracovať s rôznymi partnermi a budovať dôveru a komunikáciu prostredníctvom rôznych cvičení a póz. Spoznáme, ako sa navzájom podporovať a spolupracovať s partnerom.

✔️ Rozvoj sily a flexibility: Acro Yoga je výborným spôsobom, ako posilniť svoje telo a zlepšiť svoju flexibilitu. Budeme pracovať na rozvoji sily v rôznych partiách tela, ako aj na zlepšovaní svojej flexibility prostredníctvom rôznych cvičení a póz.

✔️ Zábava a relaxácia: Kurz je zameraný nielen na fyzický rozvoj, ale aj na zábavu a relaxáciu. Budeme mať príležitosť objaviť radosť z vytvárania krásnych póz a skúsenosť s leteckými pohybmi a flows. Po náročnom tréningu si tiež užijeme chvíle relaxácie a uvoľnenia mysle prostredníctvom záverečných relaxačných techník.

✔️ Podpora skúseného trénera: Kurz bude viesť náša skúsená trénerka a certifikovaná učiteľka Acro Yogy od Partner Acrobatic, Zuzka, ktorá ťa bude viesť lekciami nielen po fyzickej stránke ale očakávaj aj dávku podpory, motivovácie ako prekonať svoje hranice. Základom lekcií bude doraz na bezpečnosť a veľkú dávku zábavy. 

Kurz je zameraný na individuálne kalibračné cvičenia, cvičenia vo dvojiciach i trojiciach. Cez postupné progresie a techniky sa dostanete od úplných základov, až k zložitejším prvkom.

Partner nie je podmienkou. Ak nemáš svoju dvojicu, inštruktori z jednotlivcov vytvoria dvojice, či trojice. Na kurze sa od základných pozícií naučíš zložitejšie a ťažšie kreácie, z ktorých neskôr budete vytvárať zostavy a takzvané flow.
Kurz je určený pre jednotlivcov, páry, kamarátov, ale aj celé skupiny.

Organizačné informácie

Rozsah: 6.8. – 31.8. 2023
Intenzita: 1 / týždeň (Nedeľa 8:30 – 10:45)
Cena: 129 €
(*v cene je už zahrnutý vstup)

Prihlásiť sa môžete :
zuzana.stankova11@gmail.com