loader icon

Zaslúžiš si cítiť sa dobre !

Tréningy Výživové poradenstvo Fyzioterapia

Rozvrh

Rýchla doba si žiada efektívne riešenia.

Naša práca je založená na overených a fungujúcich princípoch tréningu s vlastnou váhou (kalistenika) a volných váh v kombinácii s udržatelným stravovaním.
Chcete ?

  • schudnúť
  • zbaviť sa bolesti
  • nabrať svaly či kondíciu
  • cítiť sa vo svojom tele dobre
  • vyriešiť pohybové obmedzenia

 

Prvý krok, rozhodnúť sa je ten najťažší !
To ostatné už spoločne zvládneme. Základom je anamnéza (profil cvičenca ako druh práce, miera stresu, spánkový režim, stravovacie návyky…), následne diagnostika vďaka ktorej zistíme kde presne potrebujeme v tréningovom procese začať.
Tréningy staviame na funkčných pohyboch, ktoré opakovane počas bežných dní vykonávame. Kvalitný tréningový proces musí skvalitňovať aj každodenný život!

Človek 2.0 je každý z nás, kto sa snaží každý deň byť aspoň o kúsok lepší ako ten predošlý deň. My vieme aká dôležitá je komunita a podpora od ľudí, ktorí sú na spoločnej ceste za svojim cieľom. Nezáleží, či chcete odbehnúť polmaratón, zbaviť sa bolesti chrbta, mať veľkú silu, alebo krásnu postavu. My Vám pomôžeme vytrvať na ceste za výsledkami.

Pracujeme s overenými postupmi a informáciami, ktoré fungujú celé dekády. Neprezentujeme módne, zaručené a rýchle riešenia ktoré iba vytiahnu peniaze z Vašej peňaženky. Reprezentujeme efektívne, trvácne a udržatelné princípy pre zdravý, silný a kvalitný život.

Prihláste sa na prvú úvodnú konzultáciu ešte dnes a získajte diagnostiku s prvým tréningom zdarma !
Tešíme sa na Vás.