loader icon

Patrik Drbal

Môj príbeh

Zdravím vás, ja som Paťo a pohyb je môj život. Odmalička som sa hýbal a pohyb bol veľkou súčasťou môjho života. Od veľmi mladého veku až do 18 rokov som hrával futbal a svoju kondíciu zlepšoval rôznymi typmi pohybových aktivít. Po skončení futbalovej kariéry som sa vybral cestou kalisteniky a kondičného tréningu. Veľmi ma to baví a napĺňa a cítim, že som sa pre to narodil. Po skončení strednej školy zameranej na výživu a pohyb som začal študovať v Bratislave na Fakulte telesnej výchove a športu a mimo školy som začal vyhľadávať informácie a skúsených ľudí, ktorí by mi mohli pomôcť posunúť sa a získať cenné skúsenosti na mojej cestej.

 

Moje pôsobenie ako atlét/športovec
Som atlét kalisteniky a pravidelne sa zúčastňujem súťaži street workoutu na slušných úrovniach a mojimi obľúbenými stálicami sú silovo vytrvalostné súťaže v streetworkoute a to najmä King of the North, ktorá je medzinárodnou súťažou a pravidelne tu štartujú atléti na svetovej úrovni.
Dva roky po sebe som skončil na 4. mieste ale to je len začiatok. Oproti atlétom ,ktorí tam už dlhoročne predvádzajú nadľudskej výkony mám ešte na čom pracovať.
Ďalej sa zúčastňujem na súťažiach v Brezne, Hodonine, Žiline, Nitre a Brne. Vo väčšine prípadoch sa jedna o kategórie Weighted Kalistenika (s pridanou hmotnosťou) alebo sets and reps kategória kde sa súťaži na maximálne počty opakovaní a techniku prevedenia jednotlivého cvičenia. Okrem kalisteniky trénujem tak aby som bol čo najviac komplexný atlét a v mojom treningu mám zaradené aj aktivity ako beh, plávanie, turistika a lezenie, dynamické veci ako napr skoky, šprinty a parkour.
Mám veľmi rád aj yogu a zbožňujem pracovať na mobilite a flexibilite.

Kto som ?

Som silovo-kondičný tréner a odovzdám vám moje vedomosti a skúsenosti. Pomôžem vám posunúť vašu celkovu kondíciu a upevniť fyzické a mentálne zdravie. Moja hlavná filozofia trénovania je pohyb s vlastnou váhou… Kalistenika pre začiatočníkov a pokročilých. Pohyb je pre každého, preto vás srdečne pozývam na moje lekcie kalisteniky a kopec výživných tréningov. Budeme spolu pracovať na sile, rýchlosti, vytrvalosti, mobilite, flexibilite a všeobecnej koordinacii… V neposlednom rade vám pomôžem aj so základnými zákonitosťami o výžive, regeneracii a nastavení mindsetu. Teším sa na vás…

+421 919 265 413

Certifikáty

  • študent 2. ročníka FTVŠ v Bratislave