loader icon

Luboš Hlôška

Môj príbeh

Trénerské Bio

Venoval som sa od malička športu, ako je karate, pri ktorom som zostal len 4 roky, alebo aj kolektívnym športom ako je futbal, ktorý som hral v mladšom veku približne 5 rokov ale následne som si lásku vybudoval k hokeju ktorému som sa venoval naplno 12 rokov, v podstate do 20 roka môjho života.

Už v mladšom veku som sa začal veľmi zaujímať o silový tréning, a tiež silovo-kondičného tréningu, pri ktorom som si vybudoval veľmi silné základy do hokeja a vedel ďalej pracovať na zlepšovaní všeobecných zručností a zdatností.

Po ukončení strednej školy, moja cesta bola jasná. V roku 2021 som nastúpil na Univerzitu Komenského, fakultu telesnej výchovy a športu, zameranie kondičné trénerstvo. Viedol som sám seba k športu v každej sfére, a hrnul som sa za každou novou športovou aktivitou, v ktorej som videl potenciál skúsiť.

Momentálne študujem 3. bakalárskeho štúdia kondičné trénerstvo na fakulte telesnej výchovy a športu v Bratislave.

V trénerstve pôsobím vyše roka ako silovo-kondičný tréner s bežnou populáciou. Už po prvom mesiace v trénovaní, som vedel, že trénerstvo je to v čom som sa našiel, a v čom chcem napredovať. Rád by som tiež poznamenal, svoju trénerskú špecifickosť pre ľudí bežnej populácie, ktorých som neviedol len k silovým, či kondičným tréningom, ako iný tréneri, ale pomocou mojej 12 ročnej praxe v hokeji, sme rozvíjali značné množstvo koordinačných či odrazových schopností, v ktorých má mnoho ľudí nedostatky a ani o tom nevie.

Ten prvý krok je najťažší, no zároveň ten najlepší. Budem rád ak sa pridáte pod moje krídla, aby som vás dostal do správnej formy, či už z hľadiska nedostatku sily, kondície, zlého držania tela alebo aj bežných športových aktivít v ktorých veľkú rolu hrá práve koordinácia a stabilita, ktorej sa budeme venovať.

 

 

+0918 237 850

Certifikáty

  • Kettlebell – drep, swing, mŕtvy ťah, TGU
  • Oxygen Advantage – dych