loader icon

Hľadáme trénera

Pozeráš sa okolo seba vo fitku a kladieš si otázku prečo sa ľudia takto ničia ?!
Otravuje ťa hlučný a preplnený priestor komerčného fitness centra ?!
Chceš robiť zmysluplnú prácu, pomáhať ľuďom zlepšovať kvalitu života a zvyšovať výkon ?!

Ak odpovedáš na tieto otázky kladne, tak táto ponuka môže byť práve pre teba.

Projekt Človek 2.0 funguje od 2017. Sme tím skúsených trénerov, ktorých rukami prešli stovky klientov. Sme komplexný tím so senior trénermi, mladou krvou, fyzioterapeutom aj výživovou odborníčkou.

Často nás vyhladávajú ľudia po úrazoch, športovci ktorí chcú riešiť disbalancie, či zvyšovať svoj výkon. Pracujeme aj s mládežou (športovými klubmi), ale tiež aj s bežnou populáciou. Naša práca nás baví a vnímame ju ako poslanie. Zároveň je to práca, za ktorú chceme byť náležite finančne ohodnotení.

Po viac ako dekáde práce s klientami sme otvorili svoje vlastné tréningové centrum v Pezinku. Máme vlastný priestor, ktorý sme si sami postavili.
– cvičebná plocha >300 m2
– hrazdy, bradlá, kettlebells, činky, valce, expandre, kruhy, atď….
– bar, oddychová zóna
– kompletná kuchyňa pre personál
– vlastná skrinka
– kvalitná káva a doplnky v bare so zľavou
– pohodlné parkovanie

Záujem o naše služby je a preto hľadáme do našeho tímu trénera, alebo trénerku (môže byť aj fyzioterapeut/ka). Jednoducho človeka, ktorý robí, alebo by chcel robiť takúto prácu.
Podľa kvalifikácie a skúseností závisí aj finančné ohodnotenie ( 1500-3000 € / mes )
Aktuálne máme v našom tíme priestor pre trénera/trénerku s praxov.

Človek 2.0 je už značka, ktorá pôsobí v oblasti tréningu a šírenia myšlienky zdravého životného štýlu. V tomto duchu pokračujeme a projekt stále posúvame. Radi by sme prijali medzi seba človeka, ktorý sa stotožňuje s našimi hodnotami a bude plnohodnotným členom tímu Človek 2.0.

Ako tím úzko spolupracujeme, odovdzávame si znalosti a skúsenosti. Spoločne napredujeme a posúvame sa.
Nie sme bežné fitko, sme centrum kde sa o človeka postaráme komplexne od kvalitnej diagnostiky, cez rehabilitáciu, tréning, výživu, až po prípravu na súťaže.

Ak si myslíš že na to máš, alebo si myslíš že by si zapadol medzi nás. Ak cheš robiť kvalitnú prácu s ľuďmi, v príjemnom prostredí s dostatočným priestorom. Ak sa chceš učiiť navzájom, posúvať sa a rásť…
Ozvi sa nám aby sme si dohodli stretnutie čo najsôr !

som@clovek2.sk
0907 414 343