loader icon

Extrémna súťaž teamov, ktorá preverí celé telo i mysel

Termín

30.7. 2021  Pezinok
27.8. 2021 Senec

 

O čo vlastne ide ?

Sme skupina nadšencov pohybu, poriadneho tréningu a prekonávania vlastných limitov v Pezinku. Tento turnaj začal ako nápad spojiť príjemné pobehovanie po plážovom ihrisku a občasnom kúpaní sa s poriadnou dávkou vysokých tepov, silovo – kondičného tríningu.
Prvý krát sme ani netušili ako veľmi nám tento druh extrémnej zábavy zachutí. Ani svalovica na každom cm tela nás neodradila od tejto extrémnej zábavy.
Preto sme sa rozhodli zorganizovať turnaj verejne, aby sa mohlo zapojiť čo najviac ľudí našej krvnej skupiny. Naším cieľom je usporiadať príjemnú udalosť kde sa spoznáme s podobne nadšenými ľuďmi, zasúťažíme ale hlavne budeme mať dobrú náladu. Komunita je pre nás prvoradá a tak ako celý náš projekt, tak aj táto udalosť má za cieľ budovať a utužovať priateľské vzťahy medzi amatérskymi športovcami a nadšencami pohybu.
Financie vyzbierané zo štartovného nám dúfame pokryjú náklady spojené s organizáciou a prezentáciou podujatia. Dúfame, že v budúcnosti by mohla vzniknúť možno aj liga tohto extrémneho športu. Tešíme sa na každého z Vás !

Pravidlá

Jedná sa o tímovú súťaž v prehadzovaní medicinbálu cez sieť na plážovom ihrisku.
Tím môže mať 2+1 (minimálne však 2) hráčov, vždy v poli hrajú 2 hráči a striedanie 3 hráča je ľubovolné počas zápasu. Môžu sa prihlásiť aj 2 členné tímy, striedajúci hráč nie je podmienkou.

Súťaží sa v 2 kategóriách a to:
muži – hrajú s 8kg medball
ženy – hrajú s 4kg medball

*v príprade vyššieho počtu prihlásených tímov zvážime pridanie ďalších kategórií

Jeden zápas sa hrá na 2 víťazné sety. Každý set sa hrá do 11 bodov s rozdieľom o 2 (ako pri volleyballe). Podľa počtu teamov sa bude hrať buď v skupinách, alebo pavúk.
V prípade pavúka platníme aj tzv.repasáž – tím, ktorý je vyradený z pavúka s tímom, ktorý postúpil až do finále dostane možnosť dostať sa späť do súťaže.

Štartovné

Štartovné je 25€ za tím

*štartovné je bez rozdieľu pre 2, alebo 3 členný tím

Štartovné je určené na pokrytie nákladov spojených s organizáciou turnaju.
V rámci štartovného je vstup pre tím a malé občerstvenie.
(turnaje sa konajú na kúpalisku a jazerách, kde sa štandardne platí vstupné)

Program

Predbežný program:

8:31 – 8:59 registrácia
9:01- 9:58 rozcvičovanie + organizačné pokyny
10:03        začiatok turnaja

Zázemie

Pezinok

Turnaj sa bude konať na kúpalisku kde sú šatne, toalety sprchy a samozrejme bazény.
V areáli sú stromy pod ktorými budeme mať tieň. Drobné občerstvenie zabezpečíme pre tímy. Na mieste budeme mať aj malý bufetík s ľahkými zdravými jedlami a nápojmi.
V rámci areálu je aj klasický bufet.

Senec

Turnaj sa bude konať pri seneckých jazerách na súkromných ihriskách. Irhiská patria k bufetu ktorý je hneď vedľa. Toalety budú dostupné v bufete. Budeme mať k dispozícií sedenie pod slnečníkmi.

Doplnkový program

Snažíme sa pripraviť aj zopár doplňujúcich aktivít, priebežne o nich budeme informovať.

Prihlasovanie a info

som@clovek2.sk
0907 414 343
@petrisko_matusek

Partneri

Sleduj aktuality