loader icon

Kedy ?

Sobota 16.7. 2022
9:01 – 14:03

O čo vlastne ide ?

Pripravili sme športový deň s Človekom 2.0, počas ktorého každý môže zistiť ako to unás chodí, ako prebiehajú tréningy, workshopy či prednášky. Hlavným cieľom športového dňa je zadarmo (resp.za dobrovolné vstupné) sprístupniť základné informácie o výžive, pohybe a správnom tréningu s vlastnou váhou.

Počas doobedia návštevníkov uvedieme do témy kalisteniky (cvičenie s vlastnou váhou), ktoré bude ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých cvičencov. Počas tréningu sa budú skupine venovať súčasne viacerí tréneri, ktorí sa budú snažiť odovzdať návštevníkom čo najviac cenných zručností.

Krátky workshop stojky na rukách bude pre všetkých, ktorí so stojkou začínajú, alebo chcú začať. Pod vedením Lukáša si osvojíte dôležité cvičenia pre stojku a základnú techniku stojky na rukách.

Spestrením programu bude exhibícia našeho tímu. Predvedieme návšetevníkom to najlepšie z komplexného pohybu čo dokážeme. Ukážeme že aj žena môže byť silná a zároveň vyzerať sexi a že limity v tom čo dokáže naše telo sú omnoho ďalej ako si myslíme!

Jedlo je neoddeliteľnou súčasťou našich aktivít. Preto nebudeme nikam odchádzať na obed, ale zdravé, chutné a vyvážené jedlo si budeme vychutnávať tu u nás. Obed je potrebné si zajednať vopred. Pod Katkiným vedením pripravíme jedlo priamo v našej kuchyni.

Prednáška o výživovej gramotnosti ukončí náš doobedný program. Dozviete sa najzákladnejšie informácie o výžive, ako vyberať potraviny a odnesiete si niekoľko cenných rád, ktoré Vám zlepšia život.

Záver diskusie a rozhovory. Toto je už záver, ale časti najplodnejšia časť našich eventov. Tešíme sa na každého návštevníka.

Harmonogram

8:31 Otvorenie dverí – ranná kávička, niečo pod zub, zoznámenie sa
9:02 – 10:31 Začiatok spoločného tréningu Kalisteniky
10:46 Exhibícia
11:14 – 12:15 Workshop stojka základy
12:16 – 13:15 Obed
13:33 – 14:27 Prednáška Výživová gramostnosť

Vstupné

Vstupné je dobrovolný príspevok.
Všetky €, ktoré dostaneme použijeme na prípravu ďalších podobných udalostí.

Obed

Presné menu a cenu dáme vedieť približne týždeň pred akciou.

Partneri

Sleduj aktuality