loader icon

Skupinový tréning move and more

Move and more v preklade znamená pohyb a ešte viac…
Tento voľný preklad by stačil ak by sme chceli definovať obsah skupinového tréningu s Matthiasom.
Pohyb nemá hranice, nedá sa definovať určiť, ani merať. Dokážeme merať vzdialenosť, rýchlosť či smer pohybu no nevieme merať napríklad jeho kvalitu.

Zamysleli ste sa niekedy nad kvalitou niektorého z úplne bežných pohybov, ktoré denne vykonávame ?!

 

 

 

 

Pohyb, alebo movement ako je medzinárodne označovaný má mnohých stúpencov a nadšencov po celom svete. Takzvaná Movement coulture sa dostáva do povedomia okolo roku 2004, kedy sa Ido Portal dostal do povedomia verejnosti.Ido a jeho vnímanie pohybu, názorový posun v oblasti tréningu a hýbania sa človeka ako také pritiahlo veľkú komunitu ľudí. Ido Portal a jeho team organizujú po celom svete pobyty, školenia ,tréningy, prednášky a mnohé ďalšie akcie. V zmysle myšlienky, že pohyb patrí každému a nemá pravidlá na žiadnej z udalostí účastníci nedostávajú certifikáty, diplomy, ani trénerské licencie.Do povedomia širokej verejnosti sa Ido Portal dostal aj vďaka spolupráci s mma zápasníkom Conorom McGregorom.

Ďalšou významnou osobnosťou pohybu je Roye Goldschmidt. Izraelský bývalý profesionálny plavec praktizoval pohyb pod vedením práve Ida Portala.Nadľudská sila a priam až dokonalá kontrola tela priniesli Royovy obrovskú popularitu. Jedným zo študentov Roya bol aj Mathias Čižmárik, výrazná osoba Slovenskej pohybovej scény a tiež coach pôsobiaci online celosvetovo.
Matej Peternka a.k.a. Matthias je praktikant pohybu a nasledovník smeru Ida Portala, Roya Goldschmidta a zároveň aj priamy žiak Mathiasa Čižmárika. Matej prináša do našeho projektu ďalší smer pohybu, búra. konvečné pravidlá vykonávania cvikov a s tým aj množstvo benefitov pre pohybový aparát každého cvičenca.

Každý pohyb, ktorého je naše telo schopné v najrôznorodejších kombináciách je zdravý. Všetko postupne a s mierou ! Presne o tom sú pohybové lekcie. O postupnom odomikaní pohybového potenciálu našeho tela a posúvanie hraníc v rôznorodosti a výživnosti pohybu ako takého.
Na lekciách sa naučíte postupne vnímať viac svoje telo, rešpektovať ho a zároveň odomikať a prehlbovať svoje pohybové možnosti a zručnosti.

Tréning je vhodný aj pre začiatočníkov, ale odporúčame kombináciu s lekciami úrovne 1 alebo mobilita a flexibilita pre zvládnutie kontroly jednotlivých segmentov tela a bezpečný postup v cvičeniach.

Pre prihlásenie na svoj prvý tréning zdarma nám napíšte správu.