loader icon

Advetný kalendár 2.0

Každý deň nové prekvapenie !

Detský

Klasik

Cvičba

Zvery

Adventný kalendár 2.0 vznikol ako neškodná zábava pre našich kamarátov. Písal sa rok 2019. Odvtedy každým rokom vytvárame Adventný kalendár 2.0 pre kamarátov, členov, komunitu a pre každého kto má chuť sa hýbať a trochu sa zabaviť. Doposial sa tešíme pozitívnym reakciám. Každým rokom sa snažíme kalendár vylepšovať, aby sme Vám spríjemnili predvianočný čas, ktorý býva častokrát plný stresu a zhonu. Každý rok strávime prípravou kalendárov viac času, pretože chceme aby boli úlohy naozaj vyvážené, zmysluplné a zhodovali sa s našou myšlienkou snahy o zlepšovanie sa. Vkladáme do kalendárov kus seba a vždy premýšlame ako by sme sa cítili pri plnení úloh a čo nám ktorá úloha môže priniesť. Niekedy je to zdravie, inokedy úsmev a niekedy zamyslenie. Tento rok sme zvolili iný formát a taktiež sme vyrobili viaceré varianty aby si na svoje prišli či už cvičenci, deti ale aj ľudia, ktorí majú radi srandu a neboja sa splniť aj nevšednú úlohu. Veríme, že každý si kalendár užije a dá Vám viac ako iba pár čokolád. Kalendár má za cieľ človeka posunúť ako po fyzickej, tak i mentálnej stránke.
Vyberte si svojho favorita a my Vám ho radi pošleme aj poštou. Prajeme pekné a aktívne adventné obdobie.

Poďte do toho!

Detský Tento Adventný kalendár je iný, jedinečný a jeho sladkosť spočíva v plnení úloh. Takže žiadne sladkosti! 24 úloh, ktoré preveria detskú odvahu, bystrosť, hravosť, vytrvalosť a zmysel pre humor. Úlohy sú zamerané na rozvoj samostatnosti, kreativity, pohybové zdatnosti, či komunikáciu. Kalendár je vhodný pre deti približne od 5 – 12 rokov. Detský kalendár mámem s 3 variantoch (niektoré úlohy sú podobné, iné úplne iné).

Odporúčaná cena 18€

Poštovné +3€

Klasik  Kalendár Klasik je doslova klasik. Týmto variantom adventného kalendáru sme začínali. Ide o úlohy, ktoré sú nie vždy všedné a jednoduché ale zároveň preveria váš zmysel pre humor. Jednotlivé úlohy sme vymýšlali tak, aby Vás odviedli na chvíľu od predvianočného stresu a povinností všedných dní. Niektoré úlohy sú zábavné, iné pohybové a ďalšie preveria Vašu kreativitu a výdrž. Určite môžete čakať nečakané.
Kalendár Klasik má 3 varianty s úlohami podobnými ale aj úplne odlišnými.

Odporúčaná cena 18€

Poštovné +3€

Cvičba  Adventný kalendár cvičba je v podstate 24 dňová pohybová výzva. V každom okienku sa skrýva pohybová úloha/krátky tréning. Jednotlivé cvičenia sú zamerané na kvalitný a zdravý pohyb celého tela. Tak ako je u nás zvykom prvoradá je kvalita, a pravidelnosť. Kalendár je zostavený tak, aby zvládol výzvu aj úplný začiatočník. Striedajú sa náročnejšie a menej náročné cvičenia. Intenzita cvičení sa tiež postupne zintenzívňuje no netreba sa báť. Pre tých najzdatnejších máme ešte jeden variant kalendáru…
Kalendár Cvičba má 3 varianty s úplne odlišnými pohybovými úlohami.

Odporúčaná cena 18€

Poštovné +3€

Zvery  Adventný kalendár Zvery pozostáva z  24 veľmi príjemných, intenzívnych tréningov. Jedná sa už o komplexnejšie cvičenia pre zdatnejších cvičencov. Úroveň je pokročilý. Ak zrovna neabsolvujete prípravu na súťaž alebo iný prísny program, kalendár môže byť zaujímavým a intenzívnym obzvláštnením mesiaca december. Kalendár je iba v jednom variante.

Odporúčaná cena 18€

Poštovné +3€

Objednaním nášho Adventného kalendáru 2.0 podporíte činnosť nášho občianskeho združenia, ktoré sa venuje boju s pohybovou chudobou, mýtami v oblasti stravovania, prednáškam na školách, workshopom, výrobe edukačných materiálov, práci s deťmi a mládežou a ďalším neziskovým činnostiam.

Objednať si môžete kalendár vyplnením formuláru, kde zašlete svoju adresu na ktorú máme kalendár poslať, alebo si ho vyzdvihnete priamo v jednej z našich telocviční v Pezinku – Šenkvická cesta 12/D (Bozin Shopping), alebo Bratislave – Karlova Ves (Staré Grunty 64).

Platba za kalendár je možná v hotovosti, alebo prevodom na účet nášho združenia.
Vyzdvihnutie kalendáru je možné osobne v Telocvični Pezinok, alebo Bratislava. Zasielame aj poštou, kedy prirátame 3€ poštovné.

SK36 8330 0000 0028 0172 9597

Do poznámky nezabudnite uviesť  svoje meno a zaslať nám adresu cez registračný formulár.

Ďakujeme.